Spółka Gremio Transport i Spedycja powstała w 2004 roku.

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie chłodniczym na terenie Unii Europejskiej i Rosji.

Dzięki osiągniętej stabilnej pozycji na rynku, możemy ciągle rozwijać się i oferować Państwu coraz szerszy wachlarz usług związanych z obsługą łańcucha dostaw.

Ugruntowana pozycja na rynku pozwala nam na stałe podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu oraz modernizowanie własnego taboru i tym samym daje możliwość efektywnego konkurowania z innymi firmami transportowymi na rynku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów stale ulepszamy sprzęt i oferujemy coraz to lepsze rozwiązania w dziedzinie transportu i logistyki.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do producentów oraz exsporterów żywności mrożonej

Dla potwierdzenia jakości i rzetelności świadczonych usług oferujemy naszym Klientom możliwość uzyskania pełnej dokumentacji poświadczającej najwyższą jakość wykonania zleconego przewozu załadunku.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zostało potraktowane indywidualnie, co daje nam gwarancję Państwa zadowolenia z wykonanych przez nas usług.